Kurs Coachingu 23-24.11.2019

17. 09. 11
posted by: Robert Kozłowski
Odsłony: 12349

Lubisz pomagać innym w rozwoju? Ważni dla Ciebie są inni? Chcesz mieć wpływ na różnych ludzi z którymi masz kontakt? 

Nauczę Cię coachingu, metody, która według mnie jest najbardziej prostym i skutecznym narzędziem, dzięki któremu możesz pomóc drugiemu człowiekowi praktycznie w każdej dziedzinie jego życia.

Zapraszam Ciebie na Kurs Coachingu. Ukończenie kursu coachingu będzie miało wielki wpływ na Twoje życie, odpowiesz na pytania których być może nigdy sobie nie zadałeś, co może być dla Ciebie niesamowicie odkrywcze. Poznasz metodę, pracy z drugim człowiekiem, która jest bardzo skuteczna, daje ogromną satysfakcje obu stronom procesu a przede wszystkim pomaga zmieniać życie. Zyskasz nowe kompetencje, które z powodzeniem możesz wykorzystać w życiu zawodowym i osobistym.

DWUDNIOWY KURS COACHINGU WARTOŚĆ 1250 ZŁ, TERAZ TYLKO 399 ZŁ

KUP BILET - https://evenea.pl/event/232411/

CO OTRZYMUJESZ?

- profesjonalny 16 godzinny warsztat coachingowy prowadzony przez doświadczonego coacha, autora metody Coachingu Drogi,
- certyfikat ukończenia kursu,
- gwarancje satysfakcji lub zwrot kasy.

SKRÓCONY OPIS SZKOLENIA

Nabycie i przećwiczenie umiejętności coachingowych przydatnych w pracy z drugim człowiekiem. Coaching Drogi powstał z myślą o ludziach, którzy chcą zdobyć kwalifikacje coacha i w sposób coachingowy pracować z ludźmi.

DLA KOGO?

Każdy, kto chce skutecznie i umiejętnie wspierać innych w rozwoju. 

CELE SZKOLENIA

Przekazanie uczestnikom informacji dotyczących zasad, narzędzi oraz procesu coachingowego i możliwości ich zastosowania.

Poznanie coachingu w sposób wystarczający, by rozpocząć prowadzenie pierwszych sesji coachingowych.

Wielokrotne przećwiczenie roli coacha oraz doświadczenie roli klienta w procesie coachingowym.

Poznanie coachingu jako narzędzia pozwalającego na znalezienie odpowiedzi na pytania związane z szybszym i łatwiejszym osiąganiem celów indywidualnych i zespołowych.

Dodatkowe korzyści z warsztatu:

Poznanie ciekawych osób. Wymiana doświadczeń. Inspiracja do działania.

PROGRAM

Moduł 1 - Wstęp do coachingu

Specyfika coachingu.

Definicje coachingu.

Coaching a inne metody rozwoju.

Moduł 2 - Narzędzia, Zasady i Zasoby w Coachingu

Fundament coachingu - Zasady (Dobrowolność, Cel, Wiara w klienta, Relacja)

Umiejętności w coachingu - Narzędzia (Zadawanie pytań, Aktywne słuchanie, Docenianie)

Zasoby w coachingu.

Moduł 3 - Proces w coachingu.

Etapy rozmowy coachingowej - model DROGA.

TERMIN WARSZTATÓW

Sobota 23.11.2019 w godzinach 09:30 - 17:30

Niedziela 24.11.2019 w godzinach 09:30 - 16:30

TRENER

Robert Kozłowski – certyfikowany trener biznesu, praktyk menadżer, coach, autor książki Coaching Drogi.

Twórca  programów szkoleniowych z zakresu przywództwa, coachingu i zarządzania sobą. Prowadzi je zarówno na sali szkoleniowej jak i udostępnia zdalnie. W programach tych kluczowe dla niego jest to, czy program skutecznie pomaga zmienić życie. Ukończył Akademię Trenera w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku. Jest coachem  według standardów ICF. Od 20 lat pracuje na stanowiskach menadżerskich. Zawodowo związany z branżą logistyczną jako menadżer oraz trener wewnętrzny. Od ponad 10 lat trener biznesu. Specjalizuje się w zagadnieniach praktyki menadżerskiej, przywództwie, zarządzaniu, coachingu.

Jest współtwórcą, członkiem zarządu, trenerem i coachem w Centrum Edukacyjnym w Łodzi.

Lubi czytać, przede wszystkim na temat przywództwa, prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą dwójki wspaniałych synów.

KURS UKOŃCZYŁO OK 200 OSÓB, PRZECZYTAJ KILKA OPINII:

Wybrałam się na szkolenie Roberta Coaching Drogi by wyjść z roli coacha i wejść w rolę klienta. Chciałam pełniej doświadczyć perspektywy drugiej strony procesu coachingowego, aby dzięki temu zapewnić klientowi głębszą transformację. Po Robercie oczekiwałam wiele, dostałam natomiast jeszcze więcej. Już po pierwszym dniu szkolenia wiedziałam, że uczestniczę w nadzwyczaj wartościowym wydarzeniu, a potem było już tylko lepiej. Szkolenie pozwala zarówno osobom doświadczonym jak i tym, które są na początku swojej przygody z coachingiem doświadczyć siebie na nowo, odkryć, przemyśleć, ułożyć pod czujnym okiem wybitnego fachowca. Polecam gorąco Coaching Drogi, dobre buty, czekoladę i można wyruszać na szczyt.

dr Ewa Hartman, coach, trener, kierownik studiów podyplomowych "Neuro-Przywództwo" na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Szkolenie "Coaching Drogi" było bardzo ważnym etapem na ścieżce mojego osobistego rozwoju. Dzięki szerokiemu wachlarzowi twórczych ćwiczeń mogłam odkryć w sobie całkiem niezły potencjał i na nowo zachwycić się bogactwem możliwości, jakie tkwią w każdym człowieku. Przemówiło do mnie dobre merytoryczne przygotowanie Roberta, a nade wszystko jego umiejętność tworzenia atmosfery zaufania pomiędzy uczestnikami, autentyczność i otwartość w dzieleniu się swoją wiedzą i nabytym doświadczeniem. Szczerze polecam to szkolenie każdemu, kto chciałby rozwijać się na wielu płaszczyznach i przeżywać swoje życie w sposób twórczy i pełen wewnętrznej radości.

Monika Malinowska - właściciel firmy Akademie der Linguistik

Robert Kozłowski jest trenerem niezwykle cierpliwym i uważnym. Buduje serdeczną atmosferę w trakcie szkolenia. Wyróżnia go profesjonalizm i umiejętność budowania bardzo dobrej relacji z uczestnikami. Odpowiada na ich potrzeby przy jednoczesnym panowaniu nad procesem i trzymaniu się struktury programu.
Bardzo odpowiadała mi duża ilość przedstawionych praktycznych narzędzi, wiedzy oraz przejście przez proces coachingowy.
Dziękuję. Dla mnie to jedno z najbardziej wartościowych szkoleń w procesie edukacji coachingowej.

Magdalena Gutkowska

Tą drogą chcę podziękować Ci za ten warsztat. Szczególnie doceniam Twoje zaangażowanie włożone w przygotowanie całego programu, ciekawe i przydatne materiały, otwartość i uważność na to, co dzieje się w grupie podczas całego szkolenia.Lubię przebywać i uczyć się w towarzystwie ludzi z pasją, stawiających wysoko poprzeczkę a Ty niewątpliwie do takich należysz. Warsztat na pewno zaspokoił potrzeby początkujących coachów, gdyż program był bogaty, zawierał podstawy, najważniejsze kwestie i przede wszystkim pokazał proces coachingu. To były intensywne dwa dni - praktykowanie pracy z klientem, możliwość wcielenia się w role coacha i klienta sprawiły, że każdy z nas wyszedł z gotowymi narzędziami, wnioskami i przemyśleniami. Czy warsztat miał wady? Tak, na pewno był zbyt krótki :)

Joanna Ulowska Trener NLP, wykładowca w Akademii Liderów

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. Czy po szkoleniu otrzymam jakieś zaświadczenie lub certyfikat?

Tak, po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat poświadczający ukończenie kursu coachingu z informacją o ilości godzin szkolenia.

2. Co to znaczy, że szkolenie jest w ofercie: "Satysfakcja gwarantowana lub zwrot kasy"?

Oznacza to tyle, że jeżeli z jakiś powodów uznasz, że szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwać, po prostu zwrócimy ci pieniądze.

3. Planuje zapisać się na studia lub skończyć szkołę coachingu, czy warto wcześniej brać udział w dwudniowym szkoleniu?

Jak najbardziej, udział w naszym dwudniowym szkoleniu pozwoli ci odpowiedzieć sobie na pytanie czy coaching to jest właśnie to co chcę robić. Zdobędziesz przekonanie, solidne podstawy coachingu i będziesz gotowy do tego by podjąć decyzję o zainwestowaniu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy w dalszy rozwój w tej dziedzinie.

4. Nigdy nie miałem do czynienia z coachingiem, czy jest to szkolenie dla mnie?

W szkoleniu tym brały osoby, które nigdy nie miały do czynienia z coachingiem jak profesjonalni coachowie. Szkolenie jest tak przygotowane, że osoba nawet bez doświadczenia poradzi sobie bez problemu z zadaniami jak i przeprowadzi swoje pierwsze sesje z klientami.

5. Nie chcę być coachem, ale chciałabym dowiedzieć czegoś na ten temat a może nawet skorzystać jako klient coacha, czy mogę wziąć udział?

Jak najbardziej, wartością tego szkolenia jest także to, że korzystamy w jego trakcie jako klienci coachingu, bowiem przyszli coachowie ćwiczą na naszym przykładzie swoje umiejętności. Absolwenci naszego szkolenia podkreślają zawsze na koniec, że oprócz tego, iż nauczyli się podstaw coachingu, także skorzystali bardzo jeżeli chodzi o ich życie, np. odkryli to co dla nich ważne, zdefiniowali cele oraz zaplanowali ich realizacje.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież