Trenerzy Centrum

17. 03. 07
posted by: Robert Kozłowski
Odsłony: 9128

Robert Kozłowski – certyfikowany trener biznesu, praktyk menadżer, coach, doradca.

Twórca  programów szkoleniowych z zakresu przywództwa, coachingu i zarządzania sobą. Prowadzi je zarówno na sali szkoleniowej jak i udostępnia zdalnie. W programach tych kluczowe dla niego jest to, czy program skutecznie pomaga zmienić życie.

Ukończył Akademię Trenera w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku. Jest coachem  według standardów ICF. Od 20 lat pracuje na stanowiskach menadżerskich. Zawodowo związany z branżą logistyczną jako menadżer oraz trener wewnętrzny. Od ponad 10 lat trener biznesu. Specjalizuje się w zagadnieniach praktyki menadżerskiej, przywództwie, zarządzaniu, coachingu.

Jest współtwórcą, członkiem zarządu, trenerem i coachem w Cetnrum Edukacyjnym w Łodzi.

Lubi czytać, przede wszystkim na temat przywództwa, prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą dwójki wspaniałych synów.

 

 

 

Marcin Buska - Menedżer projektów, mentor, trener, coach.

Kierownik projektów w organizacjach non-profit. W 2010 współtworzy Łódzki Oddział Stowarzyszenia Edukacyjnego Integracja, w którym pełni funkcje Prezesa Zarządu. W tym samym okresie w ramach stowarzyszenia zainicjował projekt Centrum Edukacyjnego „W Drodze”, które powołało do życia centrum szkoleniowe, studio ruchu i tańca, przedszkole, świetlicę środowiskową oraz dwa projekty „Edukatorek” i „Every-one”.

Nabywając doświadczenie zawodowe stał się specjalistą w dziedzinach: konstruowania wizji oraz narzędzi potrzebnych do jej realizacji, wdrażania wizji i celów; budowania struktur i kultury organizacji; kierowania pracą zespołu liderów; opieki mentorskiej nad liderami; nauczania, szkolenia, coachingu; pozyskiwania funduszy na inwestycję; koordynowania i nadzorowania prac budowlanych; projektowania budżetu; kosztorysowania prac wykonawczych i pozyskiwania wykonawców.

Absolwent prestiżowych kursów dla liderów prowadzonych przez Johna Maxwella: „Million Leaders Mandate I” z zakresu kompetencji przywódcy oraz  „MLM  II” z zakresu przywództwa zespołowego oraz pracy zespołowej dla liderów. Uzyskał certyfikat CoachWise Essentials TM. Brał udział w szkoleniach z zarządzania projektami (ODiTK w Gdańsku). Rokrocznie bierze udział w szkoleniu „Advance” (Czechy) dotyczącym kształtowania liderów oraz zarządzania organizacjami.

Twierdzi, że w ramach jego pracy ważne są: życzliwe relacje, odważne przedsięwzięcia oraz kształtowanie liderów.

 

 

Robert Szewczyk - Konsultant, trener, coach (ICF).

Rozwija ludzi, zespoły, biznes dynamicznie rozwijających się firm i organizacji krajowych oraz międzynarodowych (m.in.: Orange Polska, Ericsson, mBank, Bank BPH, Politechnika Łódzka). Pracuje w oparciu o wartości, które pozwalają budować długotrwałe relacje, w których wszyscy wygrywają.

Od 2002 prowadzi szkolenia zaczynając od technicznych i zarządzania projektami dla studentów i pracowników technicznych (z produkcji), od 2013 prowadzi szkolenia umiejętności miękkich i biznesowych dla liderów, a od 2016 wspiera handlowców i przedsiębiorców za pomocą autorskich kompleksowych programów mentorsko-coachingowych.

Uwielbia podróże i spotkania z ludźmi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież